Skip to main content

O mnie

Dotychczasowe doświadczenie:

Ukończyłam studia magisterskie na wydziale psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie,  całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego prowadzoną przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

W międzyczasie, swoje umiejętności doskonaliłam  podczas stażu na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Centrum Psychoterapii przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Augustowie. Odbyłam roczny staż dla terapeutów rodzinnych akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.  

Współpracowałam z Grupą Psychologiczno-Szkoleniową NewDay w Warszawie, gdzie prowadziłam psychoterapię indywidualną oraz terapię par.

Obecnie:

Wciąż doskonale swoje umiejętności / warsztat m.in. poprzez udział w szkoleniu Gestalt Therapy organizowanym przez Gestalt Associates Training Los Angeles (GATLA www.gatla.org).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Regularnie korzystam z superwizji, która ma na celu zwiększyć efektywność pracy psychoterapeuty.

Obecnie pracuję w  Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie, (www.pratir.pl) w której prowadzę terapię indywidualną, psychoterapię par i rodzin. Pracuję także z pacjentami, parami i rodzinami w języku angielskim.

Na co dzień jestem mama dwóch dziewczynek. Uwielbiam biegać, praktykować jogę, piec torty i czytać powieści kryminalne. 

  1. Zapisy na konsultacje

  2. Zadzwoń
  3. tel. +48 535 880 065
  4. lub napisz do mnie