Skip to main content
  1. Zapisy na konsultacje

  2. Zadzwoń
  3. tel. +48 535 880 065
  4. lub napisz do mnie

Psychoterapia

Psychoterapia, to spotkania, mające na celu pomoc w indywidualnym rozwoju pacjenta. Terapia jest pomocna zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla małżeństw czy całych rodzin.   

Psychoterapia indywidualna opiera się na cyklu spotkań, trwających po 50 minut każde. Podczas rozmowy klient z pomocą terapeuty lepiej poznaje samego siebie, odnajduje nowe rozwiązania dręczących go problemów, spogląda na trudności w nowej perspektywy. Efektem tych spotkań jest nie tyle uczucie ulgi, ale świadomość nowych możliwości, odnalezienie w sobie sił i sposobów, na zawalczenia o lepsza jakość dnia codziennego.

Psychoterapia małżeństw czy par, jest dedykowana dla związków, które mają problemy w relacji, trudności w komunikacji, które poczuły, że brakuje im bliskości z partnerem. Ważne, by w spotkaniach uczestniczyć razem, bo tylko wtedy przyniesie ona wymagany efekt.

Rodzinna psychoterapia ma na celu pomoc wszystkim członkom rodziny, w sytuacji choroby, straty, konfliktów międzypokoleniowych, problemów w komunikacji itp. To cykl spotkań wszystkich członków rodziny z jednym lub dwoma psychoterapeutami.

  1. Zapisy na konsultacje

  2. Zadzwoń
  3. tel. +48 535 880 065
  4. lub napisz do mnie