Skip to main content
  1. Zapisy na konsultacje

  2. Zadzwoń
  3. tel. +48 535 880 065
  4. lub napisz do mnie

Konsultacje psychoterapeutyczne pomocne w wielu przypadkach

Konsultacje psychologiczne w dalszym ciągu wywołują w ludziach niepewność i są tematem tabu. Często błędnie mylone z terapią psychiatryczną są niedoceniane, a tak naprawdę mogą pomóc wielu z nas w trudnych sytuacjach życiowych.

Czym tak naprawdę jest psychoterapia? Na czym polega?

Terapia psychoterapeutyczna to cykliczne spotkania z doświadczonym i wykwalifikowanym ekspertem, który pomoże nam poradzić sobie z trudnościami, ale także będzie nam towarzyszył w osobistym rozwoju.

Jak poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby?

Na to pytanie próbuje sobie odpowiedzieć każdy z nas w momencie, kiedy traci przyjaciela lub członka rodziny. Nasze myślenie w tym okresie jest zaburzone i zdominowane przez emocje, które biorą górę nad racjonalnym myśleniem. Dlatego po pomoc po stracie bliskiej osoby warto udać się do fachowca, który pomoże nam odzyskać spokój i stabilizację po tak traumatycznym wydarzeniu.

Jak odzyskać radość życia?

Ciągły stres, zmęczenie i wiele spraw zaprzątających nasz umysł nie wpływa pozytywnie na nasze postrzeganie świata. Wielokrotnie powtarzające się niepowodzenia są w stanie zdemotywować każdego człowieka i pozbawić go całkowicie widzenia jasnych stron życia. Pomoc w odzyskaniu radości życia mogą zaoferować nasi eksperci, którzy w ciągu cyklu spotkań pomogą odnaleźć każdemu zagubiony sens, radość i spojrzeć z nadzieją w przyszłość.

Depresja poporodowa

Jest to stan po porodzie, ktory często mylony jest z tzw. baby blues. Depresja poporodowa wiąże się z gwałtownymi zmianami nastrojów, za co winne są hormony. Najczęstsze objawy to zaburzenia snu łaknienia ,brak radości z kontaktów z dzieckiem oraz poczucie niekompetencji. Objawy depresji mogą pojawić się nawet kilka miesięcy po porodzie. Jeśli złe samopoczucie nie ustąpi przez dwa tygodnie, wtedy wskazany jest kontakt z psychoterapeutą.

Chcesz przekonać się, na czym polega psychoterapia i dać sobie pomóc? Koniecznie skontaktuj się z nami - pomożemy.